All for Joomla All for Webmasters

Belediyemiz Eski Başkanları

 

… SABRİ AKAY              (  Seçimle )

27 ARALIK 1963 – 11 ARALIK 1977

EROL YİRMİBEŞ    (  Seçimle  )

11 ARALIK 1977 – 12 EYLÜL 1980

…K.CEMALİ TELLİOĞLU   ( Atama ile )

12  EYLÜL  1980 – 22 ARALIK 1981

…METİN DALKIRAN  ( Atama ile  )

 22 ARALIK 1981 – 01 TEMMUZ 1983

…İ. RAUF KOYMATÇIK  ( Atama ile )

 01 TEMMUZ 1983 – 25 MART 1984

…OSMAN MISIRLI  ( Seçimle )

25 MART 1984 – 26 MART 1989

…EROL YİRMİBEŞ  ( Seçimle )

26 MART 1989 – 28 MART 2004

MUSTAFA AKAY   ( Seçimle )

28 MART 2004 – 29 MART 2009